axel
Ядат ми се сухи пастииииииии... Имах една ама я изядох и сега искам ОЩЕЕЕЕ
sandprince
ше си пοжелая малκο бира...че напοследъκ мнοгο сух периοд деа
razhodka
Пътните настилки в по-голямата част от страната са сухи с изключение на по-високите и усойни места на област Смолян, където има заледени пътни участъци
stylius
Сега се замислих - за PC няма игра по Formula 1 от 2002г. насам. Цели 7 години стоим на сухо, докато EA пускат футбол, хокей, езда, кърлинг...
viktorkoichew
Дай ми един(23) от ония партийни куфари, да купа' на 5 путки мини купъри; портмонето ми да е претъпкано вместо кухо! Дошъл съм за нещо сухо!