Търсене на постове: сух

Мишо
muiiio
@hurmaqny Поръчала си си суха сряда?
Георги Динков
gogata2427
@bgdn Не знам за какъв дъжд става въпрос , но при мен е сухо.. А пък отглеждаме Царевица , Домати , Пепер.... :D
шУс!
notexist
@Sham дано поне е със сух чесън :D
Георги
FeelTheFear
@amigo Те са си сухи, просто бяха в плик и са се надъфкали ;)
funkoff
Кой има най-много сухо, он че е пръв.
patblansh
@drgigguls тогава значи е от водката и музиката ?!?!... не си чувстрвам гърлото, ушите ми са заглъхнали и ми е сухо зад носа? да се обърна към Д-р Хаус, а?
Деби
debby
@Soul4o кой квартал .. сухата река или? хД
Радослав
Soul4o
@debby живееш в сухата река ? Ама ти си ми съседка направо :D
Деби
debby
@Drake емиии сухата река .. демек герена за по- лесно .. хД ти?
Еми Окснитси
dandelion
@stylius, дълга история, но момчето ще стои 1 месец на сухо, защото приложих психически натиск. Не играя честно, но.. пореден спечелен бас :)
Стилиян Стефанов
stylius
Свърши сухия период. Сега предложенията за работа хвърчат наляво-надясно и се чудя какво да правя, че да не огорча доооста хора.
Drъnata
Dr1nata
@elle А биричка за рибките купи ли? Ако не, върви, че ще умрат на сухо горките ;)
Юлиян
yuliyan
мача на годината, а до края на сухия период още седмица, на никъде не съм :@
Йоана Николова
ladyjoana
супер... утре освен даскал по физическо ме наредиха да съм даскал и по Бел... имам да уча едно 30 листа суха теория + план-конспек и отделно трябва да правя
Николай Йорданов
nplus
Малко (не чак толкова сухо) инфо за OpenFest Габрово и от мен.
http://tuka.be/openfest-габрово-2009
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата