funkoff
Кой има най-много сухо, он че е пръв.
patblansh
@drgigguls тогава значи е от водката и музиката ?!?!... не си чувстрвам гърлото, ушите ми са заглъхнали и ми е сухо зад носа? да се обърна към Д-р Хаус, а?
stylius
Свърши сухия период. Сега предложенията за работа хвърчат наляво-надясно и се чудя какво да правя, че да не огорча доооста хора.
yuliyan
мача на годината, а до края на сухия период още седмица, на никъде не съм :@
ladyjoana
супер... утре освен даскал по физическо ме наредиха да съм даскал и по Бел... имам да уча едно 30 листа суха теория + план-конспек и отделно трябва да правя
nplus
Малко (не чак толкова сухо) инфо за OpenFest Габрово и от мен.
http://tuka.be/openfest-габрово-2009