Да де, ама то си зависи и за какво ще използваш сървъра. Ubuntu server е прекрасен за много цели - локално ftp, irc вътрешна мрежа...но не и за production...
Проблема му е че няма стандартни неща(щото са правени от програмисти) и няма Лидер който да изреже боклука и насочи масите към по-добра интеграция/драйвери и тн

Jul 28 2011, 22:45аха, смей се ти
на мен не ми беше забавно 
Jul 28 2011, 22:46
Ем нали за това са социалните за споделяне, в твоя случаи за помощ 
Jul 28 2011, 22:48благодаря за което
Jul 28 2011, 22:51Когато мога помагам...
Jul 28 2011, 22:51