Търсене на постове: сървър

Peter Nikolow
bgdn
Пак ли изгоряха сървърите на Dir.BG?
Our
Ourz
Ние всяка нощ си играем в тесен кръг сорс - ако някой му се джойнва да пише :) Не сме кой знае кви професионалисти :) Някой от вас да играе в iplay случайно ? :
DMedia
@alex95 няма да е зле да дойдеш в сървъра да раздаваш правосъдие и двата капана са щракнали :)
Алекс
alex95
А пък wstats отново работи на пълни обороти след като половин месец беше без web2 и не показваше напълно точно статистиката
DMedia
@alex95 +1 вот за сървъра :) и wtf !?! Owner: arya1234
Никита Никитов
nikitov
Пач 4.1 вече е на тестовите сървъри. В най-скоро време го очакваме.
http://us.battle.net/wow/en/blog/2514161
love_asp_net.png semprom
Кажете ми ... как да не си обичам интернета? :)
Георги Неделчев
joronedelchev
Wordpress имат сериозен сървърен проблем и се извиняват с нескопосано чувство за хумор. Но иначе е много яко някой да повтаря как Blogger sucks.
System
edno23
Сървъра може да лоадне малко, защото връщаме прикачени картинки към старите постове ;)
Александър Атанасов
mind
Има ли хакери? Приканвам всеки, който се има за такъв да ми пише, ще му предоставя поле за изява! Ще има и награда :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Трябва да си направя машинката на сървър... че с тоя windows host дет' ми дадоха направо не ми се иска да барам повече :D
Димитър
svenxxx
За момент едно23 имаше проблем със сървъра :)
Наси
nveselinov
Ако някой има някакво старо комютърче, може и без кутия да свирка. Че един приятел търси да си направи сървърче за едно приложение.
Our
Ourz
Преинсталирах 10 цс-а ... няма и няма :(
Светлозар
CBeTHaX
Това нещо Windows не става за нищо, до вчера SmarterMail работеше добре и пращаше писма през SMTP сървъра, а днес изобщо не иска да се свърже никъде :@:@
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата