bgdn
Пак ли изгоряха сървърите на Dir.BG?
alex95
А пък wstats отново работи на пълни обороти след като половин месец беше без web2 и не показваше напълно точно статистиката
nikitov
Пач 4.1 вече е на тестовите сървъри. В най-скоро време го очакваме.
http://us.battle.net/wow/en/blog/2514161
joronedelchev
Wordpress имат сериозен сървърен проблем и се извиняват с нескопосано чувство за хумор. Но иначе е много яко някой да повтаря как Blogger sucks.
nveselinov
Ако някой има някакво старо комютърче, може и без кутия да свирка. Че един приятел търси да си направи сървърче за едно приложение.
CBeTHaX
Това нещо Windows не става за нищо, до вчера SmarterMail работеше добре и пращаше писма през SMTP сървъра, а днес изобщо не иска да се свърже никъде :@:@
При мен работи ?
Apr 04 2011, 11:39беше за малко, връщаха 503. Абе малко-малко ама поне 15 мин...
Apr 04 2011, 13:10Ми освен да им пратя оферта, да ги хостнем

Apr 04 2011, 14:20прати ина 10^100 че нещо gmail се бави.
Apr 04 2011, 16:29