Търсене на постове: таван

KOx2
@alish интересно ми е ... как си го закачила за тавана? а още по интересно ми е, как не си си натъртила дупето падайки с него от тавана?
Ally
alish
после видях цената - 999лв - разсмях се и си помислих колко хубав е моят хамак дето си виси от тавана за 20лв. :P
Дацко Маринов
NjoYko
Време е за ставане. Днес има доста работа да се свърши, защото утре е концерта ни! Дано всичко да е ок ;)
Ники
_sunshine_
настроението ми се подобри.. обаче лягам да спя.. хух след 2 часа ставан ма 17..
Ники
_sunshine_
лелеее.. лягам си.. почна да ме избива на простотия.. и ако не изключа ПиСи-то (мяу-мяу-мяц) веднага няма да го бъде с ранното ставане :D:D:D
Стефан Митев
Rx-Ende
@miStalE Тавана поне гол ли беше? :D
rr
miStalE
@Rx-Ende даааа, а да бе съвета ти, бе аз през цялото време зяпах тавана и се подсмихвах xD
kypidoncheto
И аз реших да стана :).Жалко че не беше доброволно ставане а като чели нещо гръмна пред нас :(. Толкова много се стрестнах :(.
Nadezhda
@unleashed за ставането сутрин и аз съм се предала вече :/
Ruslan Trad
Sham
@unleashed проблемът със ставането е доста познат...
Теодор Георгиев
tedo92
Как мога чрез ЦСС да махна подчертаването, което ми излиза при правенето на линкове? о.О
Drъnata
Dr1nata
Пуснали са ни водата! Как разбрах ли - ами протече ми от тавана :D Комшийте за по-сигурно си оставили кранчетата врътнати, че да разберат като дойде водата
stefcho
stefcho
утре нямам аларма за ставане. отдавам се на мениджър и бира. така да ми е домъчняло ..
Denis Zhekov
Snooby
Нещо съществено пропускал ли съм тези дни *празен поглед към тавана
kypidoncheto
Написах, научих, сега след малко отивам да се къпя и след това отивам да спя че ставането във 06.30 не се отразва добре на мозъчните ми клетки :D.
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата