podmatrix
Ся се сетих, че снощи си забравих мешката с горнището на тавана, на който бяхме...
aviatrix
жк."Меден рудник" е само за хора с level 123041251 и нагоре. Обитаван е от тъмните сили. Там всички са зомбита.
podmatrix
Айде лека нощ от мен. УТре, тоест вече днес, пак ставане в 6 часа...
venom
Странно но, защо имам чувството че м/у моя и апартамента над мен има дупка ? и Защо подяволите от тавана ми се стича вода ???
joronedelchev
Утре имам ставане преди 9 и днес революционно ще се опитам да легна и заспя преди 1. Слушайте Дарик радио от 10 ч нататък, ако са ви интересни медийните теми.
rhea
Пия трето кафе. Не е на добре. Ама така е, като си легнах в 2 и станах с мъки в 8:20. Почти не си спомням ставането и пътя до работа.
rhea
Лека полека почвам да се събуждам. Имам усещането,че в събота си наваксвам за ранното ставане през седмицата.
bubulinka
тренировките за ранно ставане вървят много добре... само не знам защо през уикенда
antubis
Ох, свърших много JavaScript работа днес. Крайно време да си лягам, че стана време за ставане.