Търсене на постове: таван

Мартин Маринов
podmatrix
Ся се сетих, че снощи си забравих мешката с горнището на тавана, на който бяхме...
Силия Димитрова
silia
@tedo92 Еми когато си изнервен от чакането на студа и от ранното ставане за какво си мислиш: проклетия или протеклия? :P
kypidoncheto
Добро утро @all. Още със ставането ме пратиха до магазина :(. Навън още вали сняг и направо ми иде да се цапардосам някъде :(. От утре на даск, ще учим :(
Вангел Стоев
venom
"Лесно е да опикаеш пода, но бъди МЪЖ - oсери тавана!" Хаха тая мисъл ме къса жестоко :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
жк."Меден рудник" е само за хора с level 123041251 и нагоре. Обитаван е от тъмните сили. Там всички са зомбита.
Мартин Маринов
podmatrix
Айде лека нощ от мен. УТре, тоест вече днес, пак ставане в 6 часа...
Вангел Стоев
venom
Странно но, защо имам чувството че м/у моя и апартамента над мен има дупка ? и Защо подяволите от тавана ми се стича вода ???
Георги Неделчев
joronedelchev
Утре имам ставане преди 9 и днес революционно ще се опитам да легна и заспя преди 1. Слушайте Дарик радио от 10 ч нататък, ако са ви интересни медийните теми.
Ив
rhea
Пия трето кафе. Не е на добре. Ама така е, като си легнах в 2 и станах с мъки в 8:20. Почти не си спомням ставането и пътя до работа.
Ив
rhea
Лека полека почвам да се събуждам. Имам усещането,че в събота си наваксвам за ранното ставане през седмицата.
Любомира Новачкова
bubulinka
тренировките за ранно ставане вървят много добре... само не знам защо през уикенда
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Ох, свърших много JavaScript работа днес. Крайно време да си лягам, че стана време за ставане.
The Bot
bot23
[ff123] Превъзпитаване на джихадисти (via Intidar|Rijāl fī-a-shams|رجال في الشمس) http://tinyurl.com/amlu9s
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще си пусна някое филмче да гледам че не ми се спи ... а още не е време да ходя на райд бос в л2. :) така че има време за размотаване :)
BeautifuLDisasteR
@voic4e :D за ставането отдавна беше...ама ако се мръдна може и да разбера как е времето
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата