Anellya
По нова телевизия дават детски и една от рисуваните жабки е много хубава. Има невероятни очи и е в много хубави цветове.
apostoloff
"Телевизията: празни приказки на празни хорица, пробутвани на празноглавци." www.Otslabni.net
http://www.Otslabni.net
yuliyan
Иван и Андрей май смърдят? 2-3 път ми се налага да пълня времето с телевизия и повече няма да е с тяхното шоу :/
kitaiskia
Съветът за радио и телевизия в южната ни съседка Турция, санкционирал тв канал заради сцените с тютюнопушене в кинокласиката "Казабланка". Къде сме ние?!!!
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2876571
apostoloff
"В наши дни добър и умен е този, когото показват по телевизията."
http://www.Otslabni.net