alish
урок по математика, ядене, телевизия, ядене, телевизия, нервна криза, дарма и грег, дарма и грег, дарма и грег... това не е здравословно.
Nona
Рециклирането на един стъклен буркан спестява енергия, достатъчна да гледаме телевизия 3 часа!
shimamoto
по нова телевизия дават турски сериали, а по бтв цигански кючеци = > поклон
sown
Днес интернет-а ми е направо непоносим! Тия от Spnet ще папат писито май! Както и е да е.. добре ,че има телевизия и много пуканки (:
joronedelchev
За пореден път констатирам - Би Би Си е най-великата медийна институция в света, във всяко отношение - телевизия, радио, интернет, социални мрежи.
apostoloff
"Телевизията е храм на глупостта и библия на идиота."
http://www.Otslabni.net/blog
Yalamov
ТОТАЛНО се отказвам да гледам телевизия- дават някакви супер гадни неща, болни хора и т.н... като търсят аудитория поне да правят нещо стойностно- шибаняци!