Bobdweller
Абе, тука не можеха ли да се трият цели постове?
notexist
Твааа.. фейса не е онлайн.
notexist
А някой тук има ли теория дали тоя със сменящите се лица, дето беше с Аря, и тоз Даарио при Халееси е един и същ?
blacksnoopy
Пловдичани, в Южен полъх вкусно ли е? И къде мога да преспя на нормални цени, някое сгодно хотелче/къща за гости у - а
tedo92
The post-ERASMUS experience, когато се върнеш в града си и осъзнаеш, че вече не познаваш никого там.
Ducky
Леле! Ама че градушка се изсипа тук...
notexist
Пловдив, Пловдив, Пловдииииив <3 Ох, че хубаво тука бе!
_e7
от къде печелите пари? избройте източниците си на приходи.
notexist
Случайно някой да гледа Chicago Fire тук?
eddy
странно е. регистрацията ми тук е от 2оо8 ;о
Особено тия покрай реката. Ужасни са
Jun 16 2014, 15:56само аз ли нямам чак такъв проблем с комарите тук?
Jun 17 2014, 00:14Ти си до баничарницата, там комари няма. Аз 4 години живях на две крачки от реката. Изнасяха ме от леглото
Jun 17 2014, 00:16Наистина доста зле си беше. А аз съм от Русе принципно, където с славим с комарите ни които крадат кебапчета..
Jun 17 2014, 12:24