notexist
Някой тук правил ли е предизвикателството с канела?
_e7
проблемът е, че когато някой нов се присъедини към нас, плашите дотолкова, че в etc/hosts блокира edno23
blacksnoopy
Абе таз днешната младеж съвсем изперкала
Ducky
Всяка една цветна пластмасова лъжица е по-интересна от час по етика и право.
belushka20
Еййй така да ги мразя тия празници.. ставам 100 кила братче.. 3 седмици се мъча тука едва свалих 1 кг и накрая отидох при баба и се върнах с 2 отгоре..
_e7
абе що нямам снимки тука ве
dandelion
Идеалът ви за мъж/жена само с 3 определения.
notexist
Баси тъпото, тая песен само тук я намерих :о
http://www.videoclip.bg/watch/140447
Със супена лъжица ли пробва или става и с по малко количество?
May 08 2014, 17:08Ти добре ли си? Чаена ми стигаше. Май ти е голям меракът.
May 08 2014, 17:11Ми клипчетата които съм гледала са със супени и за тва питам
И не аз, мисля друг да подложа на изпитанието

May 08 2014, 17:12Щом е тъй, мисля, че и черпак ще свърши работа.
May 08 2014, 17:14Ее, не искам да го убивам де
May 08 2014, 17:20