belushka20
Фърб, знам какво ще правим утре! ^_^
joronedelchev
BG Playboy с нови 55% спад в рекламните постъпления за последната година - единственото измежду всички тукашни списания с такъв срив. No more comment.
eddy
сънувах, че някой ми е сменил аватара тук, много тежко, много, жив кошмар
pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
както е мрачно и дъждовно тук ми се струва доста подходящо
Sep 02 2013, 10:27Aз даже започнах
Трябва да пробвам, няма как ^_^ Предлагам да го направим официалната напитка на едно23 
Sep 02 2013, 11:23Само че на мен ваниловата есенция ми се струва много и няма да слагам толкова чак
ще капна мъничко само 
Sep 02 2013, 11:26ко е туй о.О
Sep 02 2013, 12:29вкусотия
Sep 02 2013, 12:39