Изглежда, че се грижат за вас. Грижат се, да теглите една майна на системата в България и да заминете да работите някъде в чужбина. И здравеопазването тук
Да ама и от вкъщи до офиса е час като сложиш трафика, нямам почивен ден и работя по 8-10 часа днвено. Т.е. 1ч. до абу даби и 1ч. обратно си е доста от деня ми
Даааа и като съм тука и едно такова ми е супер супер якооо и се прибрах току що като мокра кокошка, ама имам нова чаша на кола от макдоналдс и те обичам :*
Хяххяхяхя
Jun 23 2013, 23:53Познато
Jun 24 2013, 00:47http://youtu.be/OrvnYGW12P4
Jun 24 2013, 15:36