и тука да ти кажа, яко е
мерсиии ^_^
ловли
хаха само да не стават протести
къде ти е сайта
@_e7 закопах го отдавна
мисля да направя нещо като bits 'n pixels
Go for it! Жестоко упражнение е. Аз тъкмо днес си разглеждах старите неща и ми се прищя да възродя процеса в hi-def Ще видим, може и аз да се присъединя
http://windows.microsoft.com/en-us/windows/buy
това ъпгрейд към 8-цата ли е?
Upgrade your PC to Windows 8 or Windows 8 Pro and enjoy a beautiful new Start screen, faster startup, and longer battery life. *
а да това не го бях видял
Аз от тук си го свалих http://goo.gl/ZpU7t
Епа, бива.
пешо отдавна не е активен тука
Thank you Asen Neykov! But Pesho is in another castle!
Eee, жалко
ша са сетите
За мен е голяма дилема, защото датите съвпадат с концерта на Deep Purple в Каварна, обаче се примирих
Как ще пропуснеш Пърпъл бре #анатема
Още не съм купил билет за SW, обаче натам отиват нещата... Няма да успея да се придвижа до Каварна на време, за да присъствам и на двете... #fml
@blacksnoopy тихо, че е на ръба така или иначе
ловли! ФИЛМ?
Crood, мега симпатичните животинки! В нета е още с кофти качество.
apf.. мии ще чакам :/ или ше ида на кино ако го пуснат тук
nvm, разбрах от 20та страница от тук http://goo.gl/IkLOF
H1 - основно заглавие :Д
ти сео ли си?
Не, Дилян се казвам
Ама не искам на mail Ох, комуникацията ми е по-лесна. Stop bothering me
@dilana оправи Fluxy's @blacksnoopy
Тука edit ли имало
малко
аз за едното не знаех, иначе на визитката видях
70
Дано не се окаже след една година, че са им свършили финансовите ресурси и прекратяват услугата
Моите станаха 52, явно някой от тук се регна и му благодаря
То на едно място си пише кой се е регнал
Имам съмнения, че е @ZzZaPyr По принцип няма значение, изгодата е взаимна. Дано не им умре работата, както каза ти.
Ми, ЧРД
@dilana, твоите рожденни честитки са най-яките в целия сайт :д
Ми, добре
мерси
Pak zapovqdai
Станфордска мемориална църква .. k
Като Перистера
Пало Алто (окрък в Айова, САЩ)
Сан Хосе Чинантекуилла http://goo.gl/KIaGh wtf
Баси якото Кондън (град, Орегон).Кондън Велики.Кондън Могъщият.Кондън...
Made my day!!
знаех си, че @belushka20 ше го оцени най-много, дори мислех да й го дедикейтна, понеже напоследък е позагоряла
Дисапойнтед - нот тру, котките ме кефят аз не съм @notexist да загарям Мъже на снимки и да ги гледам и да не ги гледам
не се оправдавай, всички знаем, че око дупка не прави
Същата работа ^_^ Даже напротив, до никФи мъже не ми е, тука се оправям с далеч по-важни проблеми и мислите ми са в рисунки и книги
epic!
опитай със софтуер за ниско ниво - т.нар. recovery!
дада - глупости. Ниско ниво е четене на диск БЕЗ достъп с файловата система. Т.е. прескача се ОС-а и се започва от 0-лата.
по принцип използвам това - и ме е спасявало доста пъти - http://www.krollontrack.com/data-recovery/
е пробвай сам...
и тука да ти кажа, яко е
Apr 18 2013, 21:54мерсиии ^_^
Apr 18 2013, 21:55ловли
Apr 18 2013, 22:09