notexist
Уау, не съм влизала тук седмици наред и нищо не съм изпуснала... Шокиращо!
specter
Най-сетне се регистрирах за Startup Weekend Varna. До тук с двоуменето дали там или на концерта на Пърпъл
http://varna.startupweekend.org/
mitternacht
Снимка на милфка за илюстрация :Д
mitternacht
Хм... тука четиридесетгодишните и майките родили преди 2-3 месеци имат тела, каквито повечето от нашите 20 годишни БИ ТРЯБВАЛО да имат. Кхъм...
mudisoft
айде и тука да се похваля с творението си за Коновете, което е група у фб за непросветените
ReXTaN
Кофти е когато не спазваш сроковете и накрая си късаш гъза от работа, и не се получават нещата точно както трябва да изглеждат ....
mitternacht
Друга предпоставка да станеш алкохолик е, че тука кенчето (хууубава) бира се равнява на 90 с'тинки, а у нас буламачът в кенчета май е по-скъп?
Добре, че съм го пропуснала
May 11 2013, 12:35що, бе? смисъл... фънфънфън
May 11 2013, 12:37остъй ти ся тва, кажи ще идваш ли утре в софия, че да се прибираме във вторник заедно
May 11 2013, 12:41не, софия ще идва при мен
May 11 2013, 12:44Охо, още по добре. Аз ще си търся друга компания тогава
May 11 2013, 12:47