ZzZaPyr
Да препоръчате евтина видео карта втора ръка, която не е абсолютно осакатена, щото се случиха много неприятни неща с текущата...
mitternacht
По новините ореваха света че навсякъде имали проблеми със снега- тука си питаме фуя... няма кьорава снежинка...
Nikiman
A, apparently, още ми стои регистрацията тука. Ами, наздраве, тогава!
tedo92
очаквания за следващите дни: учене, кафе, работа, прогресивна сдухня, от време на време мрънкане тук, завъртане на алгоритъма..
bgmdb
Футбола! Най-популярната игра на стария континент. Тук за всички въодушевени ще събираме футболни спортове на които да се осезават така както нашите н
http://bggdb.com/t/%D1%84%D1%83%D1%82%D0%B1%D0%BE%D0%BB%D0%BD%D0%B8-%...html
bgmdb
Всеки който обича да погърми понякога , дали за тренировка или за забава боготвори този вид игри "игри със стрелба". Тук за любителите на този ви
http://bggdb.com/t/%D0%B8%D0%B3%D1%80%D0%B8-%D1%81-%D1%81%D1%82%D1%80...html
belushka20
Хм.. тази вечер съм в процес на колебание.. искам да правя нещо малко по-различно от това което правя всяка вечер. Any ideas?
engise
Намразих много... ама много Adobe Flash
blacksnoopy
И англоезични фото блогове от google reader-a ми щом започнаха да постват клипчето с Доган.. А и в Mashable се появи
Виж тук - goo.gl/ZJUCi Не го познавам, но преди време видях, че продаваше г/д изгодно. А мога ли да попитам какво се е случило
Feb 10 2013, 03:59Кутията е отворена на бюрото.. И аз сладко сладко си попийвах количка от бутилка... и нещо се случи... If you know what I mean
Feb 10 2013, 04:04Кажи захранването какво е.
Feb 10 2013, 04:26450W китайче
Feb 10 2013, 04:27От китайче до китайче има разлика, та ако му имаш доверия търси 9800(GTX+) за 80-90 лв., голям ъпгрейд е спрямо 8600 и 775 процесорите я хранят достатъчно
Feb 10 2013, 05:30