Ducky
Туко що ме попитаха дали съм вегетарианка, защото обичам животните, или защото мразя растенията :Д:Д:Д
mitternacht
Бре каквой туй лято навънка бре!
eMkyyy
Получих просветление без повече случайни жени и забавление за една вечер през 2013. –Тя е единствената от тук нататък!
Ourz
Има ли смисъл да ползваме CSS3?
LoveCappuchino
ей значи ... много хубави жени сме българките!
belushka20
Току що гледах Хобит на 3Д в нашето малко градче Севлиево. I was amazed че тук са направили нещо хубаво. Заслужаваше си!
Ducky
So hit me like a man, love me like a woman.. ^_^
Ducky
искам и аз гуш от Шелдън!
mitternacht
damn, какви жени имаме в катедрата! Мааалее....
belushka20
Смятате ли, че трябва да възобновя The Daily Reaper?
notexist
Сняяяяяг, най сетне Стара Загора е покрита със сняг ^^
мда, добре че казахте колко е брутално r/wtf та да ми стане любопитно и да проверя.... http://i.imgur.com/VTcfk.jpg
Jan 07 2013, 18:31
АХАХАХАХАХА кюриосити килд дъ кат 
Jan 07 2013, 18:33@bekyarov, glad to be of service.
Jan 07 2013, 18:55йеъх, фък кюриосити :Д
Jan 07 2013, 20:19oh well
Jan 08 2013, 03:58