belushka20
Хмм имам една идея - я да ви питам какво мислите по въпроса. Мисля да рисувам върху кецки. Дали мога да ги продавам като уникати?
specter
Пак ми спряха интернета, а tethering-а на 3g от Globul може да се счита за високо адреналинов спорт...
tedo92
ноу слийп фор дъ кофи дринкър.
ReXTaN
Оставам тук, оставам тук! Но чак след 3 години. :S
coolpuppy
Soft and only, loved and never lonely.
aviatrix
No 3g all day today , wtf mtel?!?!
Dr1nata
Тук пък от кога не бях влизал...
coolpuppy
Искам само да се прибера и да си полегна.
infinite loop
Jul 28 2012, 12:49настройвам тука нещата
Jul 28 2012, 12:51Насича яко :/
Jul 28 2012, 13:29