bekyarov
В София съм и търся някой за по бира. (незнам почти нищо, къде се намира тук)
aviatrix
по случай заплатата реших да се почерпя ^^
joronedelchev
Хм, в този хотел се регистрираш за уай-фай с кода от резервацията и фамилното си име. Но - само по едно устройство едновременно.
dandelion
Всички веднага да заминвате за Русе, за да видите какво ми е в Дубай на 46 градуса на сянка!
aviatrix
не трябваше да си изяждам чипса за отрицателно време вчера , сега пак ми се яде чипс !
kanibali
Открита е планета, която удивително прилича на Земята,Тази планета е на 40 000, светлинни години от тук и съставът и е 75% вода.
http://ufoport.com/%D0%B7%D0%B5%D0%BC%D1%8F-2/
kanibali
Видео урок за пари по интернет. Програмата работи повече от 2 години. Доволен съм.
http://www.seosprint.net/?ref=134025
kanibali
риболовът ми донесе: една рибка която върнах, 3 водни костенурки,една змия и една жаба. Нищо не можах да хвана само някакви водни животни
Тук не изглежда толкова кръвожадно
Jul 19 2012, 01:05само насекоми хапват, но много хапят, затова са и ръкавиците :Д
Jul 19 2012, 01:09Не разбирам много ,но това за насекомите го знам. В България има ли плодоядни прилепи ?
Jul 19 2012, 01:22