pacopetkov
В навечерието на най - българският празник - ни кажете защо сте горди, че сте българи?
denitsapopova
Още малко, още съвсем малко и ще посрещнем пролетта. С най-новата колекция на Tendenz пролетта вече е тук! Вижте подбрани модели от пролетната колекция на марка
_e7
Ню челиндж: правете се на хипстери и качете снимките тука.
http://goo.gl/PlxYy
Novifilmi
Погледнете всичко за сериала Каква е вината на Фатмагюл. Тук може да намерите колекция от серии, снимки и всичко най-ново за сериала Каква е вината на Фатмагюл.
http://xn-----mlcamgrzbdbry.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%B0-%D0%B5...0%BB
Novifilmi
Тук ще неучите всичко, което се случва около фатмагюл от турския сериал Пепел от рози. Гледайте онлайн всичко най-интересно свързано с Фатмагюл и сериала Пепел
http://xn-----mlcamgrzbdbry.com/%D1%84%D0%B0%D1%82%D0%BC%D0%B0%D0%B3%...0%BB
dandelion
От дума на дума стигнах до идеята да продължа традицията за Мис и Мистър едно23. Желаещи да се включат?
dandelion
@Stahli a тебе защо те няма тук напоследък?
belushka20
2-3 дена прекалих малко с яденето и веднага качих кг.. мамка му.. От утре пак се почва по старому..
В момента даже съм там
регистрирана съм по адрес в холандия тук. Защо?
Mar 03 2012, 11:14Мисля да посетя една приятелка там. Няма да е скоро, но просто се зачудих дали си ходила
Mar 03 2012, 14:41Хубав град е, но е много на север. Няма удобни полети и при всички положения си мин. 2 часа във влак с 2-3 смени
Mar 03 2012, 14:54