crazypencho
Здравейте искате ли да си споделяте каквото си искате.....еми ето тука може
http://pro4eti.me/
dandelion
Абе как така пак се уредихте с яко време а аз съм тук на 3 градуса... Трябваше да си стоя аз в южна Испания сега щях да съм както Декември на плажче..
notexist
Стигнах Пловдив, дали да не сляза тук :д
smehoman
Обърнато изкуство - тук всичко е наопаки. Странно обърнато наопаки изкуство от Михаел Кай. Тук нищо не може да се разбере кое е наго а кое надолу... Наистина ра
http://www.smehomania.com/art-design/3385-obrnato-izkustvo-...html
blacksnoopy
Dave Grohl издивява тук // Them Crooked Vultures - Elephants LIVE @ Rock am Ring 2010
smehoman
Брутална шегичка в тоалетната. На пръв поглед тук няма нищо нередно, но ако някой от колегите ви има зъб може да ви скрои неприятен номер с тоалетната хартия...
http://www.smehomania.com/fun-jokes/3420-brutalna-shegichka...html
LoveCappuchino
е нямаше как да не постна тук тези великолепни платформииии ♥
aviatrix
такам , време е да върна обратно към седмицата, осмицата е стабилна , но някои неща ми се бъгват а не ми трябват бъгнати :/