coolpuppy
Днес открих една причина защо обичах дома си в Панагюрище. Там имах принтер и скенер. А сега трябва да ходя до някой тъп офис с тъпи служители.
dandelion
Идеалът ви за мъж/жена само с 3 определения.
notexist
Баси тъпото, тая песен само тук я намерих :о
http://www.videoclip.bg/watch/140447
sickornot
Идеалът ми за мъж: да е татуиран и висок и да не е тъп, но явно искам ТВЪРДЕ МНОГО! :/
notexist
Ся като свърши къртичката, ще сляза да си купя сладолед и шоколад и кола и още шоколад.
notexist
Подозирам съседите си в среднощен секс, отново. Тия ми го връщат тъпкано ;д
notexist
ГледАхме го тоя (г)Ной. Ма нямаше смисъл от 3д-то.
belushka20
Въпрос на деня : Всички искаме отново да сме деца, а защо бихте искали да сте пораснали?
HAHAHAHAH До кой от всички министри обаче?
Apr 12 2014, 03:07До всичките, за по-сигурно.
Apr 12 2014, 03:19Наистина би било яко ако напишеш отворено писмо до всички, та дори и да заснемеш видео и да го качиш в тубата. Смятам, че трябва сериозно да се засегне темата!!
Apr 12 2014, 03:35бтв що не му каза на тая отрепка нещо..?
Apr 12 2014, 03:35Ми на езика ми беше да му кажа нещо пред клиента му, ама първо бързах и второ - прецених, че ще е по-добре да се оплача индиректно.
Apr 12 2014, 03:52