harlequin
окей, някакви мистериозни синилки се появяват по мене и никак не е куул o.O
tsonchev
Гледайки селянията и простащината, която се ръси в интернет,след като вече е по-достъпен за простолюдието, намирам потребителите на edno23 за много интелигентни
blacksnoopy
Я споделете някой CMS за project management (инсталация на собствен сървър). Досега ползвах Redmine, сега пробвам Solo
http://www.getsoloapp.com/
Ducky
Де да можеше някой да ми обясни, защо днес отидох на училище въобще при положение, че проспах 5 от 6-те си часа...
к. лека.
Mar 25 2014, 00:27лекааааа, и не яж диня на сън!
Mar 25 2014, 00:27Лека и от меееен! (;
Mar 25 2014, 01:06от половин час чета само за да разбера накрая,че са всякакви рандъм неща+споменаване на студентските тройки, в които @tedo92 беше неволен участник в гимназията.
Apr 16 2014, 23:13+ уговорка за едно23 среща и/или посрещане на блудния бульон.
Apr 16 2014, 23:14