tedo92
някой да има идея какъв хонорар горе-долу се заплаща в България за дизайн на корица на книга?
ISIC
Ако се каните да ставате програмисти, сега може да се възползвате от отстъпка в размер на 30% за курс по програмиране с ISIC карта. + бонус хостинг и домейн.
http://isic.bg/namalenie-kurs-programirane-trainsoft
MvPvg
Какво мислите за "Пистолет, куфар и три смърдящи варела"? Струва ли си да се гледа?
notexist
И сега ще гледам супер тъп филм, само защото Оливия Уайлд е стриптизьорка в него.
joronedelchev
Тъп, по-тъп, най-тъп, сценарист на Слави Трифонов.
coolpuppy
Ама тея тъпанари от Vivacom като те търсят звънят от Мтел-ски номера само?!? WTF?
kanibali
Набрахме гъби манатарки. Седнах ме ядохме..Сложихме да консервираме дори, сварихме ги, сложихме ги в бурканите. Извадихме капачките. Оказасе нямаме закривачка(
t0m3kk
Защо няма идеален браузър? Тъкмо си мислех, че Chrome работи перфектно, а тъпака ебава padding-a на елементите... В IE6-9 + Firefox 15.0.1 си работи перфе...
Това е за половин ден работа какви 200 лв...
Sep 27 2012, 20:46Е ако е за неБългари.. ще е малко
Но принципно аз съм на принципа - малко пари, много клиенти отколкото обратното. Икономиката ни е гъз.
Sep 27 2012, 22:05@t0m3kk, не съм, но става дума за България. @kanibali, може и за половин ден. и за един час може, въпросът е какво ще получиш след това.
Sep 28 2012, 00:21@belushka20, пробвал съм го и все още правя такива тъпотии, но когато започне да ми излиза през носа взимам да се разубеждавам в този принцип
Sep 28 2012, 00:24Зависи колко новаторстваш
Sep 28 2012, 00:25