Bobdweller
Някой знае ли дали в магазините за фотоапарати има опция "стар за нов", чрез която да получиш отстъпка? Дори, когато старият апарат не е напълно в изправност?
Bobdweller
Oh my god, this is so funny, sad and true at the same time.
http://corporatespirit.tumblr.com/
Chocolate
новия сезон на 'господари на ефира' почнал, а аз пак не съм разбрала ;д
ISIC
GDS Bulgaria 2012 - Отстъпка в размер на 50 лв. за ISIC/IYTC картопритежатели.
http://discounts.isic.bg/namaleniya/obuchenie/612
notexist
Има и такива хора, с които не си разговаряш с месеци, но щом стъпиш на тяхна земя и са най-близките ти...
t0m3kk
Още 2 часа само... убийствена тъпотия е в работата...
Chocolate
сериозно не схващам защо народа в интернет (тъмбълър, по-скоро) мразят nickelback o.O
Chocolate
тъкмо си мислех колко ми е отъпял tumblr и ми се появиха българи на даша :3
факт.
аз като ви казвам...
Sep 15 2012, 03:05Никой не иска да те слуша, бе!
Sep 15 2012, 05:28 през mobi