joronedelchev
Не вярвайте на разни рецензии, че новият "Американски пай" е тъп. Много си е добър даже, точно което се очаква от него - това предлага.
gogata2427
Много тъпо - войо.бг , че кой ше се регистрира,че и ше плаща..
Misha_
Тъпооо.. всички съквартиранти играят Age of empires, докато аз се мъча с тоя смотан CS :X:X
rups
Много е смешно да се check in-ваш във fb, особено на някакви тъпи места като летището, борисовата и тн.. а някой ден може би дори и в тоалетната..!
rups
Омг, колко е пропаднало това btv lady..освен мега тъпите сериали гледам рекламират някакво риалити, което е от 2008 и е толкова зле, че е спряно след 1-ви сезон
dandelion
Да стъпваш от човек на човек за да постигнеш целите си- modern networking.
notexist
ако успея да си подкарам телефона скоро, ще си сложа стара и дървена версия на тъпия андроид. гррр!
strobisto
Пролетна промоция от iskamsnimka.com Вдъхновени от настъпването на пролетта и задаващите се пролетни емоции, екипът на iskamsnimka.com реши да внесе още наст
http://iskamsnimka.com/2012/03/пролетна-промоция-от-iskamsnimka-com/
AppleFan
Изпращане на файлове в iMessage С Jailbreak App на Attacher. Достъпна безплатно в Cydia.
http://www.myapplebg.com/2012/03/imessage-jailbreak-app-att...html
AppleFan
Новият iPad вече възлиза на 6,6% от всички таблети на Apple с достъп до Интернет
http://www.myapplebg.com/2012/03/ipad-66-apple.html