Търсене на постове: тъп

Георги Неделчев
joronedelchev
Не вярвайте на разни рецензии, че новият "Американски пай" е тъп. Много си е добър даже, точно което се очаква от него - това предлага.
шУс!
notexist
А е тия хора... за тъпа ли ме имат :D
Георги Динков
gogata2427
Много тъпо - войо.бг , че кой ше се регистрира,че и ше плаща..
Михаела Петрова
Misha_
Тъпооо.. всички съквартиранти играят Age of empires, докато аз се мъча с тоя смотан CS :X:X
-=*****=-
niggashit.jpg mitternacht
E та то си е твое решение, ама щом аз тука я виждам така, на друг монитор би била.... бой на негри. Малко бутната, не обръщай внимание на заглавието @eagle
rups
Много е смешно да се check in-ваш във fb, особено на някакви тъпи места като летището, борисовата и тн.. а някой ден може би дори и в тоалетната..!
шУс!
notexist
Тази вечер гледахме "Чужденецът". Дадох 10лв за прожекцията, но си заслужаваше всяка стотинка. И там намерих себе си и бъдещия си образ! :D
rups
Омг, колко е пропаднало това btv lady..освен мега тъпите сериали гледам рекламират някакво риалити, което е от 2008 и е толкова зле, че е спряно след 1-ви сезон
Еми Окснитси
dandelion
Да стъпваш от човек на човек за да постигнеш целите си- modern networking.
stealth
Приложението Instagram стана достъпно за Android-смартфоните
http://mobileshop.prodatabg.com/news/250/Приложението-Instagram-стана...html
шУс!
notexist
ако успея да си подкарам телефона скоро, ще си сложа стара и дървена версия на тъпия андроид. гррр!
Мартин Маринов
2012-03-29 12.05.32.jpg podmatrix
И една снимка от вчера :) @Гребна база-Пловдив
strobisto
Пролетна промоция от iskamsnimka.com Вдъхновени от настъпването на пролетта и задаващите се пролетни емоции, екипът на iskamsnimka.com реши да внесе още наст
http://iskamsnimka.com/2012/03/пролетна-промоция-от-iskamsnimka-com/
Dimitar
App+Attacher.png AppleFan
Изпращане на файлове в iMessage С Jailbreak App на Attacher. Достъпна безплатно в Cydia.
http://www.myapplebg.com/2012/03/imessage-jailbreak-app-att...html
Dimitar
new+ipad+internet.jpg AppleFan
Новият iPad вече възлиза на 6,6% от всички таблети на Apple с достъп до Интернет
http://www.myapplebg.com/2012/03/ipad-66-apple.html
Страница: 46 47 48 49 50

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата