aviatrix
бахти тъпака ... колегата напраел темплейта през уикенда , и не ми казал , и аз днес го написах , пращам му го и той тогава ми казва ?!?1?
tedo92
Добре, може ли едно тъпо векторизиране, което ще стане за час-два, да се бави 2 седмици?... После пак ще се чупят стойки колко са работили и допринесли за екипа
_e7
НА КОЙ ТЪП ДОЛЕН ШИБАН ИДИОТ МУ ДОШЛО НА УМ, ЧЕ Е ДОБРА ИДЕЯ ДА МАХНЕ МАРКЕТА?!
sickornot
мразя някакът тъпак да ми даде грешна парола, с която нищо да не мога да си свърша! и мразя тъпи хора!
bgmdb
123 Моляви спрете достъпа до сайта си в знак на протест срещу ACTA на 11.02.2012
disappointed
Добре ли си, друже? Изглеждаш тъп.