notexist
Оф, ся и приятелката ми е зарязаха.. ебаси тъпото лято :/
Sancholina
Толкова ми е тъпо да не правя нищо... че ще взема да направя!
viktorkoichew
Не е прието да спреш една жена на улицата и да и кажеш съвсем откровено, че е красива. Тя, за съжаление, ще си помисли, че си луд, жалак, отчаян или тъп селяк..
thecodegear
Абонирайте се за новини относно theCodeGear.net. Всеки 100-тен абонирал се ще спечели БЕЗПЛАТНО кодиране на дизайн, а останалите ще получат талони за отстъпка.
http://thecodegear.net/
specter
Аз и живота ми сме тъпи, но четем много книги и ходим по културни мероприятия, за да ставаме още по-тъпи, с идеята,че последните ще станат първи и ще поумнеем..
nemesys
Приет при 1 етап на класиране - лешперство, задочно с бал 69!
ISIC
Фитнес - отстъпки за студенти и младежи
http://goo.gl/PgZg9
mitternacht
Трябва да се дири и докопва щастието, щото живота е прекалено кратък да се постъпва иначе. Вместо сълзи, по-добре усмивки. Вместо въздишки, по-добре- целувки.
patblansh
How hard can it be?! Час и нещо чаках в един скъп ресторант за пастърва от менюто за деня, все едно ходеха да ми я ловят в реката до сега,тъпаци,тапети,тъпири!
gg04
"Престъпни намерения" не е лош сериал, но не бих го теглил специално, за да го гледам. Достатъчно ми е, че го дават по телевизията.
ISIC
Намаления с картите ISIC/IYTC/ITIC за дрехи в България и магазините, които предлагат отстъпки с картите за намаление.
http://discounts.isic.bg/namaleniya/tarsene-po/etiketi/%D0%B4%D1%80%D...0%B8
bulsatcom? blizoo?
Aug 03 2011, 11:01Булсатком купиха Люлин Нет и им отне само няколко месеца да го омажат
Aug 03 2011, 11:16и при мен стана така
оказа се, че трябва да подпиша договор с тях... уж нищо нямаше да се променя... сега на месеца звъня по два пъти на поддръжката...
Aug 03 2011, 14:11На мен за сега проблемите са ми, че от време на време става нетърпимо бавен, но се оправя. Ще ги видим могат ли още по-зле.
Aug 03 2011, 16:02