Търсене на постове: тъп

Denitsa
sickornot
:(
Теодор Николов
LoveCoffee
@_Rainbow_ кво става :)
Самсара Нирвана
samsara3nirvana
тъпча се с пъпеш, защото много ми се яде сладолед...
Мануел Симеонов
Manuel
фейсбук е станал дори по-тъп от преди
-=*****=-
mitternacht
Ъъъъъ............. тука.... 90 процента от цените в подходящите възрастови групи са красиви бе мама му стара :D:D:D:D Тоест- бих се опознал и спал с такава.
Боян
specter
Как млже компютъра ми да се смаже така тъпо брз да правя нищо, само гледайки Фб...
шУс!
notexist
Оу, тъпата ми братовчедка ми е предложила приятелство във фейса, а аз взех че го приех. Май ще ставам добър човек ;д
fransk Cognac
viktorkoichew
Абе що ми е толкова тъп аватара,... ;х е са го сменям!
nacholibre
Хрома много ме разочарова, след ъпдейта autosuggest-а в адрес бара е мега бавен, тия тъпи ли са, не си ли тестват щибания браузър преди да го пуснат??
Съни
FromTheInside
Мъжът е създаден, за да извърви пет километра под дъжда, за да се обади за помощ, когато колата се развали, а жената е създадена да каже "Много се бави", когато
шУс!
notexist
Искам искам искам... пари. Имам ли пари, ще имам това, което искам ^^ мамка му, защо всичко зависи от тъпите пари :/
dimana
dimana435
копия на платна са широко достъпни в различни стилове и цветове и с различни нива на качество. Те правят доброто изкуство достъпно и следователно на разположени
http://xn--d1abkaiwggc6a8a.blogspot.com/2011/06/blog-post_26.html
-=*****=-
mitternacht
Теско- огромен супермаркет. Ама огромен. Две редици- само минерална вода. Газирана, негазирана, 1000 марки, с различни вещества, различни по гъзария имена...
gg04
ring.bg беше хубав сайт. Спрели са го и пренасочват към спортната секция на btv.bg
-=*****=-
mitternacht
Имам чувството, че всеки е ненормален или се е бъгнал по някакъв начин. Просто няма един изряден останал. Включвам и мене си в това число, с моята си лудост.
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата