Anellya
Търся си някой да ме осинови за няколко дни на морето това лято (примерно август месец). Престъпно бяла съм!!!
ISIC
До 90% отстъпка на Microsoft продукти с ISIC!
http://isic.bg/microsoft/
acriman
Предлагаме различни видове телефони на достъпни цени с марките на Nokia, Samsung, Motorola, HTC, Blackberry, Apple, Acer, LG, Sonny Ericsson,
http://brosbg.com/gsm-magazin
pacopetkov
Защо само аз нямам достъп до google+ и постоянно ми седи един бутон "Дръжте ме в течение"
bekyarov
бахти някой няма ли да ме покани в този Гугъл +, и аз съм човек
Bobdweller
Браво, довечера съм нощна. Чудесен начин да ми преебете последния почивен ден, тъпаци. Aah, the hell with it. Дано остатъка от месеца е както си го бях планирал
ISIC
Ако има пловдивчани - една нова отстъпка с ISIC в стоматологичен кабинет.
http://discounts.isic.bg/namaleniya/zdrave/466
Anellya
Искам да спя! А утре има някакво тъпо съвещание в 11 и няма смисъл дори да се прибирам, което значи и без спане.
Ethernet
Щом си с най-скапаното колело в светa, нямаш право на мнение ... баси тъпият форум! :/
http://www.mtb-bg.com/forum
sown
Айде стига съм чел постове, а да напиша и аз нещо тъпо. Е па не знам какво!?$%#&
viktorkoichew
учиш ми финанси, не си чел за един изпит 4 години, имаш само 6 и 5-ци, а не можеш да си сметнеш заплатата и да направиш една елементарна таблица.. а ви еба бе.
аз си намерих желаещи , успех и на теб
Jul 06 2011, 11:42Щом ти си си намерил, на мен също няма да ми е проблем.
Jul 06 2011, 11:44