podmatrix
Някой гледал ли е някой епизод на Falling Skies?
t0m3kk
Тая Нели Петкова от Шоуто на Слави толкова не може да пее, че ако бяхме в средновековието някой щеше да плати, да й резнат езика...
mitternacht
Официално изявление на полицията: Най-накрая изчезна престъпността. Буквално вчера последния престъпник го заклаха някакви маниаци.
sandprince
btw, едно момиче ме харесва (нз как е станало тва чудо), ама аз нея хич, но пък установих че ми е забавно и интересно да си играя с чуствата и. кофти ли постъпв
PennyLane
имам чувството, че edno23 се състои от 25-годишни компютърни маниаци, за които wi-fi е някакво божество. i'm okay with that.
Chocolate
о, боже. на здрач новата част ще бъде някво порно, толкова съм сигурна! о.о
timex
В интернет сайта за часовници,всички часовници Casio са на достъпни и конкурентни цени за клиента.Разгледайте моделите мъжки и дамски часовници на марката
http://protime-bg.com/scat.php?sub_id=6&sub_mid=1
FromTheInside
достигнах 4,5 литра вода за днес, тъпа жега >.<
mudisoft
виждали сте малоумни хора в интернет? този определено владее изкуството да бъдеш тъп...
http://gizmodo.com/5814853/dont-inspect-a-gas-tanker-with-a-lighter-i...fire
gg04
Цял ден по събрания да слушаме глупости и тъпите смешки на шефовете и сега трябва да си свършим работата, планирана за деня.
гледах пилотния и ми беше доста тъп
Jun 28 2011, 09:19