klucharite
Предлагаме качествена ключарска помощ и други услуги за София. Гарантираме Ви професионално отношение и достъпни цени!
http://xn----7sbkschbge0cldzc4c1g.com/
klucharite
Фирмата предлага на своите клиенти богата гама от климатици и климатична техника. Държим на професионалното отношение към Вас и залагаме на достъпните цени.
http://xn--80akhbaihj9cc6b.com/
Sinbg
Значи искаш да станеш известна? Разбира се! Кой не си мечтае за това. Без да ти губим излишно времето, ти казваме набързо четирите стъпки, които могат ако не др
http://sin.bg/kak-da-stanesh-izvestna
sown
Sucker Punch нямаше никакъв смисъл! Тъпа анимация... предполагам, че на 3D е било по-хубаво
CarreraGT
За втори път в Пловдив ми се случва да си купя нещо и от опаковката да липсва чарк. Аман вече!
Bobdweller
Колко тъпо, че online gameplay-a на Dead Nation е развален. :/ Срамота.
tedo92
Чуденка: мога ли да си седна на гъза и да напиша един тъп статичен сайт, без да го заебавам при първия по-сериозен блокаж?.. Е*аси.
nemesys
вече сядам да чета и пиша, че искам до довечера да съм готов с тъпите въпроси ..
patblansh
Много е тъпо да се учи за устен, егати, няма никаква интрига, четеш теми, зубриш доказателства на теореми, баси гадното, по-добре да си пусна някой сериал!
gg04
И нека някой да ми каже, че не живеем в насрана държава и ченгетата не са тъпи.
Да и нямаха Планета тв :д
Jun 17 2011, 16:37Аз стара мома ли съм като съм на 23
Мама се е оженила и ме е родила около 23 (не задължително в тази последователност)... времената се повтарят 
Jun 17 2011, 17:07Ми аз не мисля че в това време е нормално да се жениш толкова рано.А когато нашите са се женили не е било толкова трудно да имаш семейство...Докато сега.... :Х
Jun 17 2011, 17:32Не ги разбирам младите, преди 20-30 год развода не е бил практика и хич не са му мислили. Ся е толкова лесно да се разведеш, пък кво мислене му удрят хората
Jun 17 2011, 18:15Ем,женат се млади,за да може да кажеш че си разведен и все пак си готин.Голямо постижение.
Jun 17 2011, 18:37