aviatrix
No 3g all day today , wtf mtel?!?!
kanibali
Видео урок за пари по интернет. Програмата работи повече от 2 години. Доволен съм.
http://www.seosprint.net/?ref=134025
Ethernet
Само аз ли не мога да си влеза във Steam акаунта???
alb
Имам ли нужда от уеб сайт?
http://3dni.bg/340-340/
kanibali
Има и мобилна версия на тоя сайт много яко. Сайта на друпал ли е правен ?
bekyarov
jobs.bg ала бала cars.bg... cars.bg.... cars.bg ала бала homes.bg сайт на jobs.bg .... jobs.bg..... WTF?!?!?!
Sinbg
Николета и Валери Божинов са вдигнали тайна втора сватба в Бора Бора, видя ексклузивно екипът на Sin.bg от видео на сватбата, качено в сайт за видеосподеляне.
При мен 3g-то е зле, all the time. Във Варна беше малко по-добре, но пак не достатъчно. С Globul май ще си кажем довиждане. @Bobdweller Vivacom как са ?
Jul 20 2012, 21:28Аз лично съм доволен. Ползвам ги от около 3 месеца. 5лв на месец им давам и имам 50мб с неограничена скорост, другото с минимална.
Jul 20 2012, 21:30Ама да ти кажа разлика не съм видял особена. Всичко зависи от покритието и това какъв обхват ще хванеш.
Jul 20 2012, 21:30Хмм, ще видим като ми изтече договора.
Jul 20 2012, 21:33да видим на М-тел lte-то кат' го пуснат как ще е
Jul 20 2012, 21:39