blacksnoopy
Толкова време мина, Germanos са си все така с отвратителен уеб сайт
http://www.germanos.bg/e-germanos_bg/open/browse
podmatrix
Препоръчайте някой фотоапарат до 600-700лв
didobs
Международни транспортни услуги от спедиторска фирма Гранд Логистикс ЕООД - Официалния сайт на спедицията
http://www.grandlogistiks.com
notexist
мрън, не мога да си намеря подходящ и хубав сайт. мрън мрън мрън.
coolpuppy
Моите фаворитки от тазгодишните балове са Мики и Аделина. ((:
t0m3kk
Нещо регистрацията в сайта не работи?!
mitternacht
Голяма х*йня. Ако се чудите от къде се появяват всичките рекламни, омазващи профили- пишете в гугъл "онлайн репутация edno23" Това е много идиотско.
pacopetkov
Имам сайт който нямам време да поддържам, за колко ли мога да го продам, от какво зависи?
на фона на останалите неща...
Jun 14 2012, 21:20иначе дат'с дъ пойнт, няма смисъл да си правиш там...
явно е на групички които си харесват един-другиму снимките... нов човек надали може да пробие
Jun 14 2012, 21:20тъпчо, все тая къде ще се регистрираш, ако ще го правиш, за да ти "лайкват" нещата и да събираш някакъв вот.
Jun 14 2012, 21:25във форОма носи облаги, сигурно и в кОлта е така, пък и повече лайкване- повече показване, а целта на творчеството е да се показва
Jun 14 2012, 21:29И не ми е целта това
Иначе нямаше да качвам тук, където от време на време се получава забавен хейт вместо "лайкване" :Д
Jun 14 2012, 21:29