eddy
някой дали ще може да каже нещо за тези моливи?
eddy
Давайте да се адваме във фб :д желаещи? ПриАтели? :д
_e7
хора, въпреки аватара и името ми в този сайт съм разкрит.. пожелавам ви приятен живот и винаги да сте щастливи.. до нови срещи!
joronedelchev
За Чарли Шийн и отчаяните му съпруги: в обновения мъжки сайт Nomer69.net
https://nomer69.net/2013/10/14/rules/
schizophrenia
този сайт ме привлича главно когато съм в сесия ;д
Е това си е социална мрежа - не е "буукмарк". Ела, полафи малко, пусни снимки, нещо от живота. И линкове де...
Jun 04 2017, 02:13този сайт няма нищо общо със сошъл букмаркинг, освен ако не смяташ и туитър за сошъл буукмаркинг
Събрали сме се тук да си лафим и да споделяме интересни неща
Jun 04 2017, 11:35а не да си промотираме магазините за дрехи, крушки и ВиК услуги.
Ако искаш да си лафиш с хора си повече от добре дошъл, но ако само за едното сео си тук
Jun 04 2017, 11:37delete функцията ми е на шорткът
Jun 04 2017, 11:38@aviatrix, сам го каза - "да си лафим и да споделяме интересни неща"... Аз имам намерение да споделям само интересни и полезни неща, особенo в групата за SEO...
Jun 04 2017, 13:12