kstanishev
Аз съвсем забравих за този сайт. Как сте всички?
dilana
Някой ще ходи ли на БГ сайт?
tedo92
Някой да има идея защо при преинсталация на Windows не ми хваща никакъв wi-fi?
cloxy
Как да вградим видео в наш сайт?
mitternacht
Как може словачките да са толкова красиви бе, басссссссси майката.
notexist
Уж си бях изтрила измислената регистрация в тоя малоумен сайт твоо, а сега пак ме тормозят. Баси отрепките!
mitternacht
Am I the only one, който няма профил в linkedin?