Търсене на постове: уеб софтуер

Snoopy
blacksnoopy
А аз търся софтуер да си вградя субтитри във видео :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Някой да може да ми каже софтуер, за запис на звук който минава през Саунд Картата.
Mariyan
@sweetgirl19, бъгав софтуер. :}
AM
Mishef
Някой знае ли уеб услуга за съхраняване на пароли? Или алтернатива - добър софтуер да върши тази работа.
Ивелин Георгиев
h4ckY
мамка му .... тоя Дебиан ме затри .... как да му оправя проблема със кирилицата под всякакъв софтуер бре хора :?
Екип Нула
0crew
Софтуер с отворен код за управление на бизнеса и проекти
http://spisanie.cc
Steliyan
steliyan
...А и лаптопа ми сащо има Софтуер само за Виста, като еквивалент за някой от чарковете в ХР въобще не съществува... ще си цъкам с Виста, поне е само на лаптопа
Георги Матеев
georgimateev
@pesho то за интерфейси е само една глава, другото е за софтуер като цяло. Глупости са по принцип. Ако все пак ти е интересно кажи.
Светозар Георгиев
voic4e
@NetCutter Харесвам Сузи, защото е удобна и има много софтуер в сравнение с други дистрибуции
Иво Станков
stankoff
Vista се инсталира за ~30 минути, сега я донастройвам и слагам драйвери, след това софтуер...
Trinity
@voic4e За сега съм само тестер (на софтуер). Все още не мога да се нарека програмист.
Светозар Георгиев
voic4e
От блога на Цецо Кукуто: "Фен съм на операционните системи и имам няколко издадени такива. Занимавам се с отворен софтуер и знам че той ще се развие." :D
yordanoff
Новия рутер дойде преди 3 часа. След три часа шибани настройки, по шибания неутуитивен софтуер (и рутер) най-накрая подкарах Wi-fi мрежата!
Георги Матеев
georgimateev
като сваляте пиратски мп3-ки и софтуер, вие сваляте комунизъм!
N@sko
nasko
@eli4ka84 супер,това е една много важна част от разработката на софтуер.Колкото и да е добър,без документация не може ;)
Страница: 14 15 16 17 18

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата