georgimateev
всички чатъри и микроблогери намират PhotoShop за неморален софтуер
pesho
В Първа Инвестиционна Банка цари абсолютен хаос заради новия софтуер. Ако не научат банкерките да работят с него наистина може да фалира банката...
lyust
В момента съм в тежка битка с майкрософтси софтуер.
xotspot
Технологичен блог за софтуер, хардуер, иновации и мултимедия.
http://xotspot.com
aftercollabz
Търся си софтуер.Пак...Трябва ми нещо да се занимавам та търся полезни програмки.Един език за програмиране намерих онзи ден (gentee), скоро ще го разуча.