mind
Някой имал ли е проблеми с пращането на покани във Facebook?
RadialEx
при дядо и баба съм...ужас! тъпчат ми храна в гърлото и ме преследват да изключа телевизора и компютъра ;D
EmptyStreet
Винаги съм искала истината и само истината. Но този път изпитвам ужас от нея...
rups
От тези еклерчета ми излязоха ужасни мазоли, а още дори не съм направила крема. Това било голямо мъчение, бе >: (
Sinbg
Анелия предизвика истински фурор с появата си на наградите на „Планета” с тоалет на „ужасното дете на френската мода” Жан Пол Готие.
http://sin.bg/anelia-fenka-na-vishata-moda-i-jean-paul-gaultier
FromTheInside
Току що ме осени гениално разсъждение: "Най-добрият приятел на човека след алкохолът е съня." ♥
CECOOO
К'во им става на тия хора.. 13 месеца взема хормони за да стане жена.. бааах
http://fishki.net/comment.php?id=84028
Chocolate
Ааааааа, бездушници! Развалиха ми и съботата, и настроението, и всичко ;/
simsy
"Is my accent hard to understand? - Oh, we've heard a lot worse". >> Имахме една от Гърция, която имаше ужасен английски и казваше "кас као" (cash cow).
Междудругото от няколко месеца го има този проблем, не е постоянен, но просто понякога решава, че ще прави проблем и го прави...
Mar 04 2011, 17:39При мен е на отделни страници. На едната работи, а на другата просто прозореца се затваря, когато пусна поканите и никаква реакция, ужас!
Mar 04 2011, 18:03А аз мислех, че говориш за това, че като цъкнеш да изпрати поканите и да изпише там няк'фа си тяхна грешка и да не е изпратило нищо..
Mar 04 2011, 18:04Не, просто си се затваря, а дефакто никакви покани не е изпратило. Направих тестови 2/3 администратора и пак същото..
Mar 04 2011, 18:06