sown
Катедралата във Варна от Вероника Попова.
alish
контрацептивни импланти? само на мен ли ми се вижда крайно, ужасяващо и гнусно?
mitternacht
Защо едни поне 80% от непълнолетните са пълни идиоти и не могат дори да се изразяват правилно, да не споменаваме ужасната липса на правопис и граматика?
viktorkoichew
напишете "яйца на очи" в гуугъл, Хит ентър, и отворете първия резултат ;D
simsy
Winds: W 35 kph - това е така от вчера вечерта. Ужас!
Chocolate
Постоянно имам чувството, че имам ужасен вкус за всичко - филми, музика, etc.
sandprince
Мобилната версия е повече от ужасна
къде
Feb 11 2011, 00:38на Ариана бях, само че положението е повече от ужасно - въпреки навеса, отново се образувт локви, в началото е доста хлъзгаво и има неравности
Feb 11 2011, 20:14миналата седмица бях в Зимния, само че в залата, в която бях свикнала да съм, тренираха, та се наложи да караме в другата
но там беше доста по-добре! 
Feb 11 2011, 20:16е то в Зимния принципно е на голямата пързалка ?
Feb 11 2011, 21:56не, този път беше в някаква друга, бях за първи път в нея. даже не знаех, че има две зали. но си предпочитам голямата, в която винаги съм си била!
Feb 11 2011, 22:16