eyankulov
@ home след 15мин отивам да вечерям и след това Ужаст!
eyankulov
Абе кога се изнизаха събота и неделя? Ужаст!
alex95
Има само 2 неща, които са поносими на Micro$0ft, Xbox 360 и Word... OpenOffice е ужасно смотан, мразя го ...... дано да не ми се налага да пиша текст отново
eyankulov
Нета при баба ми ще ме докара до лудницата... Ужаст!
Doninka
Творя-"Дамски каприз"-ужасно сладък,маслен и пухкав,разтапящ се в устата,по-неустоим и от баклавичка....слюнкоотделянеее,последна степен
it-rex
Новите процесори на AMD :: IT-Rex Europe - Страхотни стоки на ужасно добри цени
http://www.it-rex.eu/bg/%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3/%D0%BD%D0%...-amd
zarety
последно предупреждение-ужасно съм грозен ще свикна едно обаче се питам до днес стигаха ми трошици но нали не съм вече птица пазете се хора не съм под прицел