Търсене на постове: ужас

Алекс
alex95
@blendaz Дано да не са, ужасен е кода. А и дизайна не ми допада особено. погледнах го на една боза хп :) Единствено на Mag и eDesign им признавам нещата
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Работим за по-малко пари от индииците, които не знаят какво правят. Ужаст!
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
Ох чувствам се ужасно ...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Ще се гръмна. Ужаст! Къде ми е въжето?
Анелия
Anellya
Извод: За да ми дойде интернета трябва да гледам ужаси цял ден, да рина сняг и тока да спре тамън два пъти.
invisible101
леле то сняг валяло... ужас :) искам вече пролееет
Александър
BlueDragon
Възможно най-ужасното врема, вънка вали сняг с голяма сила но на улиците и тротоарите всичко е киша и неможе да се върви нормално, иначе натрупва на др места:(
Denis Zhekov
Snooby
@tenderlilac ма моля ти се, тия тестове не знам кой ги прави, ама още един път ми звъняха да ме питат и даже нямаше нито един верен отговор. Ужас!
Лили
scarlet
@miss-impossible ужаст!
Denis Zhekov
Snooby
@notexist ужас! Лягай да спиш, поне за близките... 2 месеца :D
Анелия
Anellya
И се подкаравма с филмовия малатон, пък до където издържа. Имам в наличност четири филма на ужасите, дано ми стигнат. Лека вечер!!!
shimamoto
@sandprince наистина е ужасно абв-то;D
Ally
alish
@notexist щото са ужасни снимките :D ама гугъл знае странни неща за мен.има дори списъци от някакви конкурси с гъдулката O.o
http://www.fodar.dir.bg/PHODAR%2709-web/09-36.HTM
Ally
alish
@notexist нe, снимките са ужасни- озадачена съм, че изобщо съм там... в "избраните" и ...че го виждам чак сега - аз бях забравила че съм пращала това изобщо O.o
Иван Савков
sandprince
Новото abv изглежда по ужасно и от предишното.....
Страница: 66 67 68 69 70

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата