Търсене на постове: ужас

Георги Костадинов
Forsi
Ужас!!! FF 3.6 <----> SUX
http://forsi.edno23.com/view/post:523325
шУс!
notexist
@sandprince добре дошъл. аз имам стотици думи в главата си, но нито една идея. ужасно е.
Алекс
alex95
SONGBIRD SUCKS! Много добра идея, ужасно съсипана от идиотите дето си мислят че linux е windows, бъгня тотална
шУс!
notexist
@alish O днес ми е ужасен деня! ще хвърля някой от някъде, ама да видим кой и от къде... ти как си?
                                                                                                                                                                                                                                                               
Drake
@sandprince, Ужас ! Засрами се !
шУс!
notexist
@alish мда, разбирам те. и аз съм легнала и уж ще спя. ама не спя. ха! ужас.
Светослав Стоянов
svetoslav
Гладен съм, а май няма нищо за ядене ... какъв ужасТ :D
Александър
BlueDragon
Айде аз се оттеглям за днес, че много работа ми стана, завърших един дизайн и почнах кодирането, направо ужас като си помисля 1 седмица без школу заради работа.
Анелия
Anellya
Ужасни неща се случват с клетия ми компютър. Както винаги му разказвам дори без да си давам много зор....
шУс!
notexist
аххх каква гадна реклама за хепатит.. ужас!
patblansh
@notexist питаш ли ги жените във Флорида, там влагата направо е ужас, избръсваш си краката, отиваш до магазина да си купиш ново ножче и почваш отначало
шУс!
notexist
@patblansh ти си била така един уикенд,аз бях така две седмици докато учех за изпита. когато си оскубах веждите бях нов човек. това е някакъв ужас застояването!
шУс!
notexist
В момента съм в състояние "толкова много ми се спи, че не мога да спя!".. ужасно е :(
Niks
Времето е ужасно! Отказвам се да правя каквото и да е тази вечер, нямам намерение да повтарям случката от снощи :D :)
Страница: 70 71 72 73 74

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата