Miraculous
Свърши и олимпиадата по български език и литература... Ужас! Имаше само някакво есе да се прави, а аз въобще не съм литературен тип.
sandprince
Току що се усетих че съм заебал един от проектите и не съм го пипвал от седмица..ужас...
blacksnoopy
The Cranberries - Zombie (Andrew Spencer Jumpstyle Remix). Ужас
rups
Божеее, още един facebook, ужас
http://www.google.com/buzz
alex95
Новия фейсбуук е ужасен, искам си стария
Soul4o
ужас, още не съм се избръснал !
Anellya
Ама аз утре съм на лекции, цял ден .... и в неделя пак .... Ужасни неща!!!
Anellya
Чувствам се ужасно... По повод на това ще взема да си легна, че ме налегна апатията и пак започвам да мисля за глупости. Лека вечер и весели почивни дни!!!
sandprince
Ужас, имам да направя 23/24 иконки на професии..