t0m3kk
добро утро (крив в лицето)
viktorkoichew
Добро утрооо, гладен съм. Сипете ми вафли.
alish
утро... шшшшт! не казвайте на никой че съм будна, ще искат да слизам долу при тях. а тук е хууубаво, тооопличко, тииихичко...
Paola
Хубаво утро, има и слънчице
Niks
Добро утро. Днес ще е дълъг ден.