Riot имат много добри попадения с видеа и песни
Много съм съгласна
Mornin'.
топадаморнин туя
Добро да е
Аз от час съм съм будна вече (yawn)
аз се поуспах... и чак сега ставам, ама няма нищо, предвиждах, че нещо такова ще стане
Осъзнавам, че не съм създадена за сутрини. Добрата новина е, че след рамадан започваме пак работно време от 9 вместо 8, с изкл вторниците...Винаги 6:30
ми добро утро, ддз
Ти тогава лягаш, аз тогава ставам
добро ((((:
върни си старата профилна Pleaseee ;[
защоооо
: (((((
Добро да е!
Гутен Мореген ! пак че не си си мила зъбите с шампоана ...
Hey! That only happened once!
Riot имат много добри попадения с видеа и песни
May 06 2020, 00:30Много съм съгласна
May 06 2020, 17:05