SoundFlame
Добро Утро На всичкииииииииии
simsy
Добро утро. Толкова рано не бях станала отдавна. След малко тръгвам към уни с колело.
Manuel
Добрутро. Болен. Студ. Работа. Тъпо.
tedo92
А утрото определено не започва така, както ми се искаше..
notexist
мозъка ми атрофира. добро утро! искам кафе!