FromTheInside
Няма нищо по-прекрасно от това да си втора смяна на работа и да можеш да се наспиш като бял човек! Дoбро Утро =]
Snik4er
Добро утро! KoRn feat. Skrillex - Get Up (off vid)
FromTheInside
А днес колко неща имам да свърша. След 20-30 минути трябва да спра да се размотавам пред компа. Иначе добро утро =]
belushka20
Ммм първа цигарка за добро утро.. ще я споделя със себе си и гледката от терасата!
nemesys
"Само мъртвите са виждали края на Войната!" Добро утро.