alish
утро. чувствам се... ранобудна.
Snik4er
Добро утро/ ден, който както го приема :}
sown
За добро утро с кафенцето. ^^
mitternacht
възхищаващи се на чалго-мутро-селяндурско-тарикатския манталитет, та ако тия изчезнат или пукнат или нещо друго, то светът и в частност държавата ни ще са