coolpuppy
Ммм успах се. Добро утро. Хапвам овесени ядки с млекце и ще се оправя и хоп на плажче с Ваня (евентуално Луко и Иво ще ни придружат ). И тува са В и Л:
bekyarov
Добро утро едно23четири56седем89
kypidoncheto
цункам ви за добро утро ии нда, добро утро :>
coolpuppy
Тази сутрин мога да кажа едно истинско "Добро утро!". Пожелавам ви един спокоен и усмихнат ден! [прозяв ^^]
spaceman90
Добро утро. Една бучка захар колкото пингпонг топче падна в кафето ми.
MvPvg
Добро утро. Започвам работа, защото нямам никакво време.
kypidoncheto
добро утро :д дано да е добро :>