Geri
Утрото е по-мъдро от сутринта...! ... пък как ми се пие кафе,а не ми се ставаа....
miro91
добро утро, сега ще закусвам
Niks
Добро утро! : )) Днес малко се успах, но нищо. : ))) Чаша кафе и сутрешните новини са наред! : ))
Nona
Добро утро. Шоуто започва. :Д
semprom
Добро утро, чудесно утро!
FromTheInside
Добро утро! Време е да изпия сутрешното кафе и ходя в парка да покарам колело, докато не е станало жега...
Niks
Добро утро. Плана за днес е - довършване и предаване на един проект и Световно със студена бира в някое кафе : ))
gogata2427
Добро утроооооооооооооооооооооооооооо!